Powiększony węzeł chłonny podżuchwowy

Witam, Mam 30l. mój problem zaczął się od powiększonego węzła chłonnego podżuchwowego z prawej strony. Laryngolog wysłał mnie do chirurga stomatologa i musiałem zrobić ekstrakcję 8. Minął już ponad miesiąc od zabiegu, a ja nadal mam powiększony węzeł. Do tego doszło ból i pieczenie w gardle i klatce piersiowej. Przy przełykaniu czuje gule. Robiłem badanie USG tarczycy - OK ; Morfologia krwi - OK Co to może być

To może być wiele rzeczy , konieczna kontrola u laryngologa , który kierował do chirurga stomatologa i tego drugiego , który robił ekstrakcję. zż