Powiększony węzeł chłonny szyi i wynik USG

Witam. Od dwóch lat mam lekko powiększony węzeł chłonny szyi 13mm (może i dluzej). Byłem u dwóch chirurgów którzy wykonali mi usg i stwierdzili że to pojedynczy węzeł i bez zmian patologicznych i widocznie taka moja uroda. Zapytałem o chloniaka i obydwoje powiedzieli że chloniak atakuje węzły które tworzą pakiety i sa duzo większe i z czasem są też inne objawy. Jeden Pan doktor powiedział ze miał dużo przypadków chloniaka i przez dwa lata węzły byłyby większe i w pakietach. Czy mam się martwić?

Jeśli wyniki badań krwi są prawidłowe to tylko obserwacja. Jeśli są istotne odchylenia w morfologii --- węzeł do pobrania do badania histopatologicznego.