Powiększony węzeł chłonny u 8-latki

witam!moja 8-letnia córka ma od 3 lat na szyi za tylną kraw mięśnia s-c-m,po prawej stronie powiększony węzeł chłonny,ok2cm. 2 razy usg-nie kazano się martwić,krew-super.po licznych infekcjach trwale powiększony prawy migdał.węzeł jest widoczny na chudej szyjce,nigd nie zmniejsza się poniżej pewnej granicy,ruchomy,córka ma ciągle katary.pediatra pow.,że po 3 latach to już na pewno nic groźnego. może zwłókniał?czy drążyć temat,czy dać spokój?laryngolog ją oglądał-powiedział,że to częste u dzieci

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Muszę potwierdzić słowa laryngologa. Jeżeli obraz morfologii jest OK nie ma powodów do obaw.