Powiększony węzeł chłonny w piersi

Proszę o podpowiedź, od ok. 2 tygodni mam powiekszony wezel chlonny w piersi (potwierdzone przsz usg), mialam przez kilka dni tez pod pacha (juz zniknely), a teraz sa jeszcze w pachwinach. Wizyte w por.chirurgii onkologicznej wyznaczona mam dopiero na koniec wiosny , do jakiego lekarza powinnam sie jeszcze udac lub jakid badania zrobic ? Co moga oznaczac te wezly chlonne ?

Witam , to lekarz pierwszego kontaktu powinien podjąć decyzję co do zaprogramowania badań dodatkowych! Może na początek badanie krwi z rozmazem? Jeśli będzie miał wątpliwości , skieruje Panią do specjalisty , np.hematologa! Ps.nie wiem skąd to skierowanie do chirurga onkologa???-może jest coś-czego Pani nie napisała??? z.żurawski