Powiększony węzeł nadobojczykowy

Stwierdzono u mnie powiekszony lewy wezel nadobojczykowy w wyniku usg piersi (włókniak lewej piersi).Przeczytalam, że ten węzeł jest naprawdę niebezpieczny. Zrobiłam sobie morfologię OB , wyniki wyszły prawidłowo. Co mogę zrobić, żeby ten węzeł wrócił do prawidłowego stanu. Martwię, się, że to poważne. Proszę o jakąś odpowiedź, i dziękuję

Witam , koniecznie proszę udać sie do lekarza , ktory zlecil/wykonał usg!!! Powinien podjąć decyzje co do dalszego postępowania! z.żurawski