Powierzchnie obciążane chrzęstno-kostne zachowane
Bardzo proszę o zinterpretowanie wyniku MR W przedziale przyśrodkowym MM w zakresie rogu tylnego z uszkodzeniem I stopnia bez przemieszczenia; powierzchnie obciążane chrzęstno-kostne zachowane. W przedziale bocznym LM niewielkie uszkodzenie I stopnia rogu przedniego z torbelką śr. 9mm, powierzchnie obciążane chrzęstno-kostne bez zmian. Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
opisywane są tu nieznaczne uszkodzenia obu łąkotek badanego kolana. Wymagane jest skorelowanie MRI ze stanem klinicznym i ewentualna artroskopia stawu kolanowego. Wszystko zależy od stanu klinicznego, wyników nie leczymy :)