Powierzchnie obciążane chrzęstno-kostne zachowane

Bardzo proszę o zinterpretowanie wyniku MR W przedziale przyśrodkowym MM w zakresie rogu tylnego z uszkodzeniem I stopnia bez przemieszczenia; powierzchnie obciążane chrzęstno-kostne zachowane. W przedziale bocznym LM niewielkie uszkodzenie I stopnia rogu przedniego z torbelką śr. 9mm, powierzchnie obciążane chrzęstno-kostne bez zmian. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam,
opisywane są tu nieznaczne uszkodzenia obu łąkotek badanego kolana. Wymagane jest skorelowanie MRI ze stanem klinicznym i ewentualna artroskopia stawu kolanowego. Wszystko zależy od stanu klinicznego, wyników nie leczymy :)