Powietrze pod skórą po operacji przepukliny

Mam pytanie, Czy powietrze pod skórą gdy już wszystko się zagoiło nic nie zaszkodzi dla mojego zdrowia czy organizm to wchłonie, czy nic mi nie pognije w związku z tym powietrzem czasami czuję jakieś zdrętwienia miejsc nogi albo mięśni z prawej strony okolic zeber po operacji przepuchliny dziękuje za odpowiedz

Nie ma nic niepokojącego co do występowania powietrza w zakresie tkanki podskórnej po zabiegu plastyki przepukliny. Trzeba tylko upewnić się czy na pewno jest to powietrze czy też może jest to jakiś płyn (kontrola u chirurga i ewentualne USG). Jeśli to rzeczywiście powietrze to ono ulegnie samoistnemu wchłonięciu. Jeśli płyn to na pewno takowy powinien być ewakuowany przez chirurga.