Powikłania po porodzie kleszczowym

Witam.Mam 25 lat 2 i pol roku temu urodzilam synka-porod kleszczowy z nacieciem i znieczuleniem zewnatrzoponowym. Od razu po porodzie zauwazylam ze przednia sciana pochwy jest obnizona. Po pologu zaczelam cwiczyc miesnie kegla ale bez rezultatow.obecnie od miesiaca mam problem z zylakiem na lewej wardze sromowej i od kilku dni boli mnie prawa strona krzyza oraz krocze rowniez po prawej stronie w nocy boli rowniez prawa noga.co to moze byc?i czy ma to zwiazek z porodem?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest diagnostyka. Prosze skonsultować sie z ginekologiem, ktory po zbadaniu wskaze dalsze postepowanie. Pozdrawiam.