Powikłania po urazie kości ogonowej

co sie dziac moze kiedy to po urazie kosci ogonowej w odc.ledzwiow.kregoslupa czuje piekacy,klujacy bol w kregoslupie i dretwienie nogi.w 2009r. stwierdzono przepukline jadra miazdzystego w tym odcinku po przez rezonans,teraz tomografia nie wykazala zmian.minol miesiac od urazu a mnie boli mocniej.czy warto wykonac rezonans?moze byc dokladniejszy od tomografii?obecny lekarz nie ma pojecia o stwierdzonej przepuklinie.kluje.piecze gdy chodze,siedze czy leze na boku z podciagnietymi kolanami

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeżeli dolegliwości są tak nasilone, na pewno warto poszerzyć diagnostykę np. właśnie o rezonans jednakże zalecam wizytę u neurochirurga celem dokładniejszej konsultacji. Pozdrawiam