Powikłania po zabiegu mezoterapii igłowej twarzy

dzień dobry, w piątek ok. godziny 16tej poddałam się zabiegowi mezoterapii iglowej twarzy. Do dzis mam na czole, pod oczami i bruzdach marionetki widoczne, wyczuwalne i swędzące grudki. Dodam, ze dzień przed zabiegiem skończył mi się okres. Czy to normalne ? Z lekarzem będę mogła się skonsultować dopiero w środę...(mam na myśli lekarza, który przeprowadzał zabieg). Bardzo proszę o odpowiedz.

Dzień dobry, Pani przypadek wymaga konsultacji z lekarzem. Powstałe grudki po zabiegu mezoterapii igłowej mogą całkowicie się wchłaniać nawet do tygodnia czasu od zabiegu, nie mniej jednak w większości przypadków wchłaniają się one szybciej.

Pozdrawiam