Powikłania po złamaniu kości udowej

Dzień dobry! Wczoraj wróciłem z szpitala,uleglem wypadkowi ,w.nastepstwie którego doznałem złamania przezkrętarzowego bliższego odcinka kości udowej .Poddano mnie leczeniu operacyjnemu i po 2 dniach po zabiegu pomimo bardzo ograniczonych możliwości ruchowych wypisano do domu.Podczas hospitalizacji uskarzalem się również na ból w prawym łokciu,zrobiono mi zdjęcie RTG,po czym nie zastosowano żadnego leczenie.Na wypisie skoleji uswiadczylem informację , że mam złamaną nasadę bliższej kości promieniowej. O co chodzi?!jestem zmęczony tym wszystkim ,nie umiem utrzymać się o kulach ,puchnie mi ręka ,ogranicza jakie kolwiek czynności ,a już nijak jest skłonna do utrzymywania ciężaru ciała... proszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się ponownie z ortopedą, aby wyraził on opinie w jaki sposób należy to złamanie zaopatrzyć.