Powikłania po znieczuleniu zewnątrzoponowym

28.08.2014 miałam usuwanego chaluksa,milam znieczulenie w kregoslup.od 2tygodni odczuwam drętwienie i duzy bol lewej rekii lewego barku ,nie spie po nocach.srodki przeciw bolowe niepomagaja a pozazyciu Doteta myslalam ze umre/wymioty biegunka,bol glowy,zawroty.Czy to sa powikłania po znieczuleniu.co robic

Nie wiadomo czy miałą Pani znieczulenie zewnątrzoponowe czy podpajęczynówkowe (oba wykonuje się podobnie). Ale nie nie wygląda to na powikłanie po znieczuleniu. Najprawdopodobniej przyczyna jest nie związana ze znieczuleniem. Proszę udać się do lekarza. Pozdrawiam