Powikłania pogrypowe jelitowe

Chciałbym uzyskać informację o powikłaniach pogrypowych (jelitowa), które w moim wypadku oznaczały dysfunkcje układu równowagi co nocą uniemożliwiało chodzenie, utraty świadomości, problemy z pamięcią chwilową, utratę zdolności analitycznych i logicznego myślenia (2x2 nie sposób obliczyć), przy wysiłku umysłowym próba przeczytania 1 strony książki powodowałą gwałtowne zmęcznie i nagłe "odpłynięcie", itd. EEG - OK, VNG - "błędniki OK, problemy wynikają z układu neurologicznego". Leczenie 10 m-cy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że opisane objawy są powikłaniem grypy jelitowej. Znacznie bardziej prawdopodobne jest neurologiczne podłoże objawów. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą neurologiem, który pokieruje diagnostyką oraz ewentualnie zleci właściwe leczenie.