Powód wcześniejszego wystąpienia miesiączki

Witam! Dostałam okres 5 dni wcześniej niż powinnam. Od kilku miesięcy okres dostawałam tak samo wręcz idealnie. Kocham się z moim partnerem bez zabezpieczeń. Miesiączka trwała 5 dni i po tych 5 dniach dostałam brązowych upławów. Czasami pojawiają się chęci na wymioty, i mam lekkie bóle w podbrzuszu. Co to może oznaczać? W poniedziałek dopiero wybieram się do ginekologa.

Witam, w obecnej sytuacji wskazane jest wykonanie kontrolne testu ciążowego. W przypadku wyniku negatywnego zmianę charakteru miesiączki można tłumaczyć osłabieniem organizmu czy przejściowymi zaburzeniami hormonalnymi. Jednorazowa zmiana charakteru miesiączki i czasu jej wystąpienia nie jest objawem niepokojącym. Pozdrawiam!