Powody, dla których rzucił mnie partner

Dzień dobry, moze ktos mi tu pomoże... nie wiem dlaczego chlopak mógł zerwać ze mna zdnia na dzien bez podania powodu .... ( i to jeszcze smsem..) ze sie juz nie zobaczymy.... i koniec nawet nie miał odwagi spotkać się ze mną ... napisałam skoro nic do mnie nie czujesz to sie spotkajmy i porozmawiajmy nie powinno ci to sprawic problemu... dodam, ze wczesniej sie nie kłóciliśmy, on planował wspólna przyszłóśc ... nie wiem jak mam sobie to tlumaczyć,

Witam. To, w jaki sposób partner z Panią zerwał, świadczy o nim, nie o Pani. Nie wiem czy jest tutaj coś więcej do tłumaczenia. Pozdrawiam

Przyczyn może być wiele- od zakochania, zafascynowania kimś innym, po chorobę, stres czy gwałtowne pogorszenie sytuacji życiowej. Rzeczywiście warto postawić granice. Z drugiej strony- uczciwość wymagałaby spotkania i wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje (czego chłopak nie zrobił).
Warto jednak zastanowić się także, po co odpowiedz na to pytanie byłaby Pani potrzebna, czy coś by to zmieniło? (zakładając, że związku nie da się już uratować). Nie zawsze da się zrozumieć motywacje i intencje drugiego człowieka. Choć to trudne i bolesne (i nierzadko niesprawiedliwe), ale zdarza się, że jedyne co pomożemy zrobić, to pogodzić się z tym, na co nie mamy wpływu.