Powody do zazdrości a relacja w małżeństwie

Witam mam problem z mężem jest strasznie zazdrosny nie wiem jak mam dużej żyć mamy 2 dzieci nigdy nie dałam mu powodów do zazdrości nawet mi to przez myśl nie przeszło ale to jest koszmar codziennie mnie dręczy że kogoś mam w pracy się puszczam z kierowcami tak codziennie słyszę mam zakaz noszenia spódniczek obcisłych spodni czy bluzek nawet wczoraj mnie podduszał bo nie chciałam z nim rozmawiać ja tak już nie mogę żyć a najgorsze jest to że widzą to moje dzieci proszę o pomoc co mam robić

Witam Panią. Po przeczytaniu tego, co Pani napisała nie mam wątpliwości, że to czego Pani obecnie doświadcza w małżeństwie to przemoc. Domyślam się, że dodatkowo to bardzo dla Pani bolesne, że mąż podejrzewa Panią o zdradę. Tak naprawdę to on ją Pani zarzuca. Chcę to Pani wyraźnie napisać - NIC NIE USPRAWIEDLIWIA PRZEMOCY. Pani mąż dał sobie prawo do takiego traktowania Pani wierząc w swoje zarzuty. To co on robi bardzo Panią osłabia. Ta ostatnia opisana przez Panią sytuacja (kiedy mąż Panią podduszał) wyraźnie wskazuje, że Pani życie i zdrowie są zagrożone. Proszę ratować siebie. Dodatkowe koszty ponoszą Wasze dzieci, które nie są tylko świadkami tych zachowań swojego ojca, ale są również osobami doświadczającymi przemocy. Nie może Pani mieć pewności jak się skończy kolejna sytuacja z zachowaniem agresywnym męża. Dlatego proszę jak najszybciej skontaktować się z miejscem, które udziela pomocy osobom doświadczającym przemocy. Dokładny adres znajdzie Pani pod tym linkiem http://www.niebieskalinia.pl/pomoc/instytucje/?option=com_instytucje Proszę nie czekać. Chodzi o Pani i dzieci bezpieczeństwo. Pozdrawiam Panią