Powolna utrata wiary we własne siły

Witam, potrzebuje rady, bo sama powoli tracę wiarę w siebie. Mam pewien problem z przełykiem. Mianowicie coś przeszkadza mi podczas spożywania posiłku lub picia. Czuje w gardle kulkę. Gdy cokolwiek przełykam, ona przeskakuje, czasami dosyć boleśnie. Przez ostatnie pół roku czułam tylko to przeskakiwanie, ale od dwóch tygodni z dnia na dzień jest to bardziej uciążliwe i bolesne. Laryngolog bez wykonania laryngoskopii, stwierdził, że wszystko jest w porządku.A mnie nadal boli. Co się dzieje?

Proszę skorzystać z konsultacji u innego laryngologa w celu utwierdzenia się co do postawienia wcześniejszej diagnozy. Jeżeli lekarz nic nie zdiagnozuje, wówczas radziłabym porozmawiać z psychologiem, bo być może są to pierwsze objawy nerwicy.

Wszystkiego najlepszego!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Witam Panią. Kluczowa w Pani sytuacji jest właściwa diagnoza. Potrzebuje Pani mieć pewność czy doświadczany problem jest natury fizjologicznej czy psychologicznej. Bez tej jasności trudno rozstrzygnąć jakich Pani oddziaływań potrzebuje i przy pomocy jakiego specjalisty. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/