Powolny rozwój 4-letniej córki

Witam! W ostatnim czasie nauczycielka w przedszkolu zwróciła uwagę na to, że moja 4-letnia córka wolniej się rozwija. Pytanie brzmi: do kogo mogę udać się o pomoc w tej kwestii i czy są jakieś poradnie zajmujące się rozwojem dziecka?

Aleksander Ropielewski

Tak. Najwłaściwiej będzie zwrócić się bezpośrednio do psychologa dziecięcego lub psychiatry dziecięcego, który skieruje do psychologa w ramach nfz.