Powolny spadek uczuć w związku

Mam problem z chłopakiem. On się stara bardziej niż kiedyś a ja czuję, że we mnie coś gaśnie. Przestaje mi się podobać jako mężczyzna. Kiedyś tęskniłam za nim, cały czas o nim myślałam a teraz gdy widzimy się dłużej po prostu mnie tak do niego nie ciągnie jak wcześniej. Chciałabym to naprawić bo naprawde mi na nim zależy a jemu udało się zaangażować? Co zrobić żeby naprawić moje odczucia? Pomocy

Warto także o tym rozmawiać, pytać, jak widzi to chłopak, mówić o swoich uczuciach i potrzebach. To dobrze, ze jest Pani uważna, na to, co się dzieje. Wyłapywanie takich subtelności w odpowiednim momencie, może zaowocować zmianą i uratowaniem związku. Dlatego nie należy takich uczuć lekceważyć, ale przyglądać się im i szukać przyczyn ich pojawienia się, a to z kolei da odpowiedź na to, czego Pani brakuje, czego Pani potrzebuje, a tym samym pomoże rozwiązać sytuację.

Dzień Dobry,
pomocny może być powrót do czasu kiedy czuła Pani że więcej Was łączyło, stare miejsca spotkań, powrót do przeszłości jednym słowem. Powrót do przeszłości ma na celu zabranie z niej to co dla Pani jest najwartościowsze w waszym związku. Kolejnym rozwiązaniem jest terapia pary czyli wspólne pójście do jednego psychoterapeuty i otwarta rozmowa o Waszym związku :) Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka