Powracająca grzybica pochwy a leczenie farmakologiczne

WItam mam duży problem mam 18 lat Byłam już raz u Ginekologa miałam grzybice lekarz przepisał mi diflucan i clotrimaolum , lecz grzybica pochwy powróciła po roku czasu przez antybiotyk , na wizytę u ginekologa muszę teraz czekać 2,5 miesiące jak uporać się z tym Sama jakies leki bez recepty , niestety lekarze nie przyjmują u mnie prywatnie . PO tych lekach przeszło od razu po 3 tabletkach , nie wiedziałam że móże wrócić mam białe upławy ,zaczerwienione wargi i piecze . POMOCY

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, leczenie grzybicy narządów płciowych jest trudne i wymaga stosowania leków przeciwgrzybiczych dostępnych na receptę. Prosze udać sie do lekarza. Jeśli nie może pani skonsultować sie z ginekologiem, prosze skonsultować sie. Lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam