Powracająca grzybica pochwy a możliwość zarażenia partnera

W poprzednim miesiącu dostałam grzybicy pochwy leczyłam się Lactovaginal-em smarowałam maścią tridem kapsułek zużyłam 6 i nadszedł czas na miesiączke to niestosowałam, od konca poprzedniego okresu minęło 15 dni i znów mam grzybicę tym razem stosuję tabletki dopochwowe i krem GINEintma.Dlaczego co miesiąc dostaje grzybicy? Czy moj partner poprzedniego miesiaca mogl sie zarazic? mu nic nie dolega ale czytałam ze zarowno ja jak i on musi przyjmowac cos od grzybicy.Czy mu tez cos od tego kupic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczne jest leczenie zarówno Pani jak i partnera. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Lekarz przepisze odpowiednie preparaty.