Powracająca opuchlizna twarzy po ugryzieniu pszczół

latem pogryzly moja mame pszczoly od tamtego czasu kiedys po wypi iu coca-coli spuchla na twarzy i robilo jej sie slabo ale na drugi dzien jej przechodzilo czy moze byc to na cos uczulenie i czy nalezy udac sie do lekarza i porobic jakies badania bo to caly czas powraca ta opuchlizna twarzy .Bardzo prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza alergologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.