Powracająca wysypka a częste przeziębienia i nadczynność tarczycy

w ostatnim czasie pojawia mi sie wysypka ( ni by bąble niby co, nie wiem dokładnie jak to nazwać ) zaczęło się od prawej ręki następnie twarzy pleców i klatki i teraz nóg. ta wysypka pojawia się i po paru minutach znika ( potrafi być obfita ) ale nie czuje kiedy wychodzi. ostatnio ogólnie czuje sie słabiej i jestm dość często przeziębiona a nawet chora dodam że we wakacje ugryzł mnie jakiś owad i do teraz mam ślad i mam też nadczynność tarczycy może to ma jakiś powód tym? a może to uczulenie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety ńie mam możliwości zbadania dlatego zalecam wykonanie badania i konsultacji u dermatologa. Pozdrawiam