Powracające bóle po zapaleniu jajnika

Około miesiąc temu miałam zapalenie jajnika ustąpiło 2 dni po zakończeniu terapii globulkowej.Niestety od tej pory ostry ból powraca co jakiś czas niezależnie od cyklu menstruacyjnego i trwa parę dni.Towarzyszy mu opuchnięcie podbrzusza i częstsze parcie na pęcherz , podczas bólu mam podwyższoną temperaturę. Po częstych kuracjach antybiotykowych (na drogi oddechowe) nie mam odporności. Czy zapalenie nawróciło albo to jego następstwo ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na nawrót infekcji. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.