Powracające kurzajki na dłoniach

witam.mam problem z powracającymi kużajkami na dłoniach.,stosowałem już różne środki (brodacid i Scholl Spray do usuwania kurzajek i brodawek)ale za każdym razem jak już było dobrze i niebyło śladu to po jakimś czsie w tym samym pojawiają sie nowe, aptekarka poleciła mi (verrumal) na recepte i to samo , znikły a potem sie pojawiły. jak moge sie tego pozbyć,prosze o pomoc.

Witam,
może Pan udać się na zabieg laserowego usuwania brodawek.Kolejną metodą jest usuwanie brodawek za pomocą krioterapii.Można również usunąć takie zmiany chirurgicznie.Proszę pamiętać ,że brodawki wywołuje wirus hpv i że mogą one pojawiać się ponowie ale mogą też zniknąć bez zastosowania leczenia.