Powracające lęki i ataki paniki a przyjmowanie leku Propranolon

zaczęło sie jak wylądowałem w szpitalu napiłem sie kawy i miałem puls 140 dostałem ataku leku,paniki ze zaraz dostane zawału dostałem leki na uspokojenie i przeszło ale jak tylko wróciłem do domu znowu pojawiły się lęki miałem naprawdę masę badan robionych i każdy lekarz mówi ze jestem zdrowy zauważyłem ze dostaje ataku takiego ostrego leku to mam gorączkę serce wali jak głupie nie mogłem sie uspokoić wziąłem propranolon i wszystko minęło gorączka lek i serce

Dzień dobry,

Zaburzenia lękowe leczy lekarz psychiatra i/lub psychoterapeuta.
Proszę znaleźć w swojej okolicy odpowiedniego specjalistę i podjąć leczenie.