Powracające nudności, wymioty, temperatura

Pacjentka lat 64. Wyniki: Próby wątrobowe : ALAT: 350, AspAT: 312, GGTP: 390, Amylaza trzustkowa: 15 U/I Glukoza 160 nigdy dotąd nie była tak wysoka. Powracające nudności, wymioty, temperatura która pojawia się i znika. Z usg jamy brzusznej wynika ze jest zapchany woreczek żółciowy, ale drugi diagnosta twierdzi, ze nie jest. bilirubina w normie. Zatem co to moze byc?? jakie dalsze badania? CZy moze to byc rak np. trzustki??

Może to być zapalenie wątroby.,kamica przewodowa, uszkodzenie wątroby po lekach lub po alkoholu a w końcu choroba nowotworowa trzustki lub dróg żółciowych. Trzeba szybko dostać się do hepatologa lub przeprowadzić diagnostykę w oddziale wewnętrznym.