Powracające objawy depresji

Przez ok dwa tygodnie w miesiącu mam objawy depresji (płacz, zaburzenia snu, myśli samobójcze, nic mnie nie cieszy, bezsensowność życia itd), później to mija, ale wraca. Co to jest?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze zglosic sie do psychiatry, ktory po wysłuchaniu i zbadaniu Pani będzie w stanie Pani pomoc. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Stany depresyjne u różnych osób przejawiają się w różny sposób, w różnym rytmie, różnej częstotliwości. Mogą być związane np. z zaburzeniami hormonalnymi i cyklem miesiączkowym; bieżącymi wydarzeniami w życiu itp. - ale niekoniecznie.
Proszę osobiście skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!