Powracający ból kolana

Problem z kolanem, już pół roku, polega na tym że gdy np podskoczę, czy czy zeskoczę z czegoś to kontuzja się odnawia w sposób, że boli przy nadmiernym prze prostowaniu lub zginaniu kolana i tylko wtedy, przy ruchach obrotowych nie boli, boli tak z tydzień, czasami bardzo nawet jak śpię to czuje ból, jak przestanie, to znowu gdy "nogą uderzę o podłogę" wszystko od nowa, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Sądzę że konieczne jest wykonanie badania artroskopii. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.