Powracający ból po prawej stronie brzucha

Witam.Od 7 lat boli mnie coś po prawej stronie brzucha ból daje o sobie znać jak leżę na prawym boku,dużo zjem czy nie załatwię spraw fizjologicznych na drugi dzień.Byłam z tym u lekarza i powiedział mi ,że mam z tym wybrać się do ginekologa możliwe ,że to jajnik jednak myślę ,że to jelito gdyż czasem mnie bolą nawet w okolicach pępka myślę też ,że tymi objawami może być wyrostek sama nie wiem często mam zaparcia lub jak nic nie zjem też mnie to boli albo jak się denerwuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani dokładnie w którym miejscu odczuwa Pani dolegliwości bólowe. Może być to bowiem wynik zarówno schorzeń jajnika, chorób jelit, trzustki, wątroby czy też pęcherzyka żółciowego. Tak jak zalecił Pani lekarz, powinna Pani zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Jeśli wyniki będą prawidłowe, konieczna będzie diagnostyka gastrologiczna.