Powracający ból stawów a przemęczenie

Od listopada bola mnie stawy kolana zeszły mi duże paznokcie u nóg W sylwestra miałam ogromny ból kolan łokci kostek zapalenie i wysokie ciśnienie np 178/103 taki stan utrzymywał sie do 5stycznia w tym czasie chorowania zaczełam pic dużo wody i nie używam soli cisnienie się unormowało a stawy kolana , kręgosłup nadal mnie boli Nadmienię ia36lat lekarka rodzinna twierdzi ze to przemęczenie Co mam sądzić o takiej diagnozie co dwa lata taki stan powraca

Magdalena StusiĹska

Na pewno normą nie jest tak wysokie ciśnienie- poza dietą należy rozpocząć leczenie farmakologiczne. Jeżeli chodzi o stawy kolanowe- być może jest to zwyrodnienie (nie pisze Pani jaką ma Pani masę ciała) lub problemy reumatologiczne.