Powracający ganglion na wierzchu nadgarstka

Moim problemem jest ciągle powracający ganglion na wierzchu nadgarstka. Mimo operacji i tak mi to wychodzi na ręku. Miałam już ściągany kilkanaście razy ale ciągle po jakimś czasie to ,,wychodzi''. Przeszkadza mi to w codziennych czynnościach, ponieważ biorąc coś w tę rękę strasznie mnie to ciągnie. Lekarze nic nie potrafią na to poradzić. Dostałam tylko maść która i tak cudownie ręki mi nie ozdrowiła. Miałam wykonywane też zdjęcie tej ręki, ale wszystko poprzestało na niczym. Dziękuje za odp

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie, rozumiem, że miał Pan biopsję z odciągnięciem zawartości. Jeżeli to nie pomaga - konieczny jest zabieg operacyjny usunięcia.
Serdecznie pozdrawiam, dr n.mrd. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Prawidłowo wykonana operacja "załatwia" sprawę na zawsze! Proponuję spróbować dostać się do Kliniki Chirurgii Ręki w W-wie w szp.Orłowskiego na Czerniakowskiej , zż