Powracający kaszak a badanie histopatologiczne

Powracający kaszak Witam,w zeszłym roku pod skórą w okolicy łuku brwiowego pojawił mi się namacalny guzek który wraz z upływem czasu się powiększał. Po konsultacji dermatologa zostałam skierowana do chirurga na wycięcie.Po badaniu histopatologicznym okazało się iż jest to kaszak. Jednak po wycięciu kaszak notorycznie powraca(jestem już po 4 zabiegach wycięcia) a on znowu rośnie! czy są jakieś inne metody leczenia wylaczając wycięcie chirurgiczne? (jest to twarz a blizny przy oku są widocznie)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście sytuacja jest nieprawidłowa, jednak aby przedstawić alternatywną metodę leczenia należy skontaktować się z dermatologiem.