Powrót autoagresji i depresji

Kiedyś miałam depresje, przez jakis okres czasu sie z jej wyleczylam, ale teraz mam znowu myśli samobójcze, autoagresja wraca.. czy moze byc gorzej? powinnam sie skonsultowac z psychologiem czy psychiatra?

Witam,
warto by skontaktowała się Pani ze specjalistą do którego ma Pani zaufanie. Być może warto wrócić terapeuty z którym pracowała Pani wcześniej?
Jeśli ma to być nowy specjalista, sugeruję kontakt z psychoterapeutą, który w razie potrzeby pokieruje Panią do lekarza psychiatry.

Pozdrawiam i życzę powodzenia