Powrót do aktywności fizycznej po złamaniu nosa

Witam. Gram w pilke i miałem złamany nos z przemieszczenie i składany operacyjnie. Po jakim czasie mogę zacząć delikatnie biegać w masce ochronnej ?

Aleksander Ropielewski

Może Pan wrócić do aktywności fizycznej jak tylko nie będzie Pan miał problemów ze swobodnym oddychaniem. Inną sprawą jest powrót do gry w piłkę gdzie istnieje ryzyko urazu i czas powrotu do bezpiecznego uprawiania sportu zależy od rodzaju złamania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski