Powrót do alkoholizmu

ja juz nie moge, rok temu przestalm pic,teraz zaczynam znowu,Znam cala teorie alkoholizmu, wiem co robie zle , amam troje dzieci malych , wiem ze nie moge nie dla mnie a dla nicha jestem tak zmeczona ta walka ze najchetniej przestalabym zyc , bo przeciez juz nie zyje, co robic?

Dzień dobry.

Zna Pan teorię alkoholizmu. Wie Pan co zagraża Panu i Pana bliskim. Odpowiedź więc Pan zna.
Nawroty w uzależnieniach zdarzają się, a właściwie są czymś niemal naturalnym. Proszę skontaktować się z ośrodkiem, w którym odbywał Pan terapię. Z pewnością Pański terapeuta będzie gotowy wspierać Pana dalej.
Powodzenia i pozdrawiam.