Powrót do byłego partnera

zostawiłam chłopaka zarazpo wyjezdzie do niemiec. jednak nie mogłam długo wytrzymac i go za wszystko przeprosiłam teraz srednio 3 dni w tyg. piszemy ze soba bez przerwy, głównie o seksie o tym jak nam dobrze byłow łóżku. ustalilismy ze nie bedziemy juz razem ale chcemy sie spotkać jak tylko wrócę do polski na urlop. oboje nie chcemy miec teraz nikog, on czesto pyta czy mam kogoś i czy sie z kims spotykam. nie wiem co mam robic

W takiej sprawie lepiej doradzi przyjaciółka...Samo, życie - rozterki to część naszego życia i jego czasem gorzki smak

Warto, żeby Pani przyjrzała się swojej motywacji do rozstania a także samej relacji. Jakie potrzeby były spełnione, a czego brakowało. A także temu, czego Pani chciałaby i oczekiwała od tej relacji teraz? Czy potrzebuje Pani bliskości, zaangażowania, a co za tym idzie gotowa jest Pani wziąć odpowiedzialność za związek, czy raczej brakuje Pani intymności i bliskości fizycznej? Inaczej mówiąc czy naprawdę brakuje Pani tego konkretnie mężczyzny, czy kogoś?