Powrót do pełnej aktywności po przeszczepie rogówki

Czy po przeszczepie rogówki są jakieś speclane ograniczenia co do wykonywanych czynności? Jestem studentka oczekującą na taki przeszczep i zastanawiał się czy po wyjściu ze szpitala będę mogła wrócić na uczelnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Wiadomo ze parę dni po zabiegu będzie musiała Pani uważać na siebie itp. Wszelkie zalecenia otrzyma Pani po zabiegu.