Powrót do picia alkoholu a terapia odwykowa

Dzień dobry mam 30 lat od 3 lat nie piłam aż do soboty 2 dni temu wypiłam 4 piwa i 2 szklanki whisky straciłam kontrolę nad sobą wypiłam z powodu braku mieszkania brak pracy i finansów na 2 dzień bardzo źle się czułam miałam dreszcze zimne poty gonitwę natrętnych myśli w samobójczych powinnam w takiej sytuacji kontynuować terapię odwykową

Tak, jak najbardziej, w takiej sytuacji najlepiej jest wrócić na terapię odwykową. Pozdrawiam, Iga Borkowska