Powrót do pracy po dwóch miesiącach od złamania ręki w nadgarstku

Witam. Dwa miesiące temu złamalem rękę w nadgarstku. Przez miesiąc miałem założona szynę. Czy teraz po miesiącu bez szyny lekarz wyrazi zgodę abym wrócił do pracy? Dodam że odczuwam jeszcze ten uraz i nie mogę zginac płynnie ręki w tym miejscu. Nie wiem co robić bo zwolnienie się kończy i wypadałoby wracać do pracy.

Witam,
jeżeli lekarz odstawił unieruchomienie (gips,szyna, stabilizator) i nie ma Pan znacznie nasilonego dyskomfortu w miejscu złamania to spokojnie może Pan wracać do pracy. Trzeba jednak pamiętać, że w miejscu złamania trwają procesy przemeldowywania kości i jeszcze trochę czasu minie do pełnego wygojenia.