Powrót do pracy po leczeniu zakrzepicy żyły

Witam. Po pięciu miesiącach leczenia zakrzepicy :- żyły: biodrowa,udowa,podkolanowa i piszczelowa zakrzepnięte,rekanalizacja 20 - 30%Pytanie CZY MOGĘ PRACOWAĆ? Sytuacja jest o tyle specyficzna że jestem geodetą i w mojej pracy stoję albo chodzę i to raczej więcej niż 8 godzin dziennie... Co prawda chodzenie jest jak najbardziej wskazane - tak przynajmniej twierdzi "naczyniowiec" OK! zgadzam się!..ale po 2-3 godzinach na nogach bez odpoczynku mam silny obrzęk łydki i odczuwam silny ból.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy może Pan pracować i ile. Tak naprawdę to specjalista naczyniowiec, mając możliwość Pana zbadać, znając specyfikę Pana pracy powinien się odnieść do tego problemu.