Powrót do spożywanie mięsa a cykl miesiączkowy

Witam. Od 4 lat nie jadłam mięsa, jednak w ostatnim miesiącu zrezygnowałam z tej diety. Chciałam zapytać czy w związku z powrotem do spożywania mięsa moja miesiączka może się przesunąć? Czy jest możliwe określenie jak długo?

witam, oczywiście każda zmiana może spowodować przesunięcie cyklu miesiączkowego. Układ hormonalny jest bardzo czuły. Proszę obserwować organizm a jak przesunięcia bedą długie najlepiej skonsultować się z ginekologiem. Nie jest możliwe określenie w jaki sposób Pani organizm zareaguje na zmiane diety ponieważ jest to kwestia bardzo indywidualna

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
506 225 670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk