Powrót do sprawności po operacji stawu rzekomego kości łódeczkowatej

Witam. Pół roku temu miałem operacje stawu rzekomego kości łódeczkowatej.Odbyłem 10 zabiegów rehabilitacyjnych które przepisał lekarz i ćwiczę rękę w domu.Jednak do tej pory ruch ręką sprawia silny ból, ręka praktycznie nie odgina się grzbietem w górę, odczuwam jakby kość blokowała się o kość.Miałem jedną kontrolę na której nic konkretnego lekarz nie powiedział oprócz tego że trzeba czasu, że ręką nigdy nie będzie tak sprawna itp. Czy to normalne że ręka tak długo wraca do sprawności?Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie do lekarza chirurga reki, aby okreslic odpowiedni rodzaj cwiczen i dalsza rekowalescenacje.