Powrót do sprawności po upadku i złamaniu kostki bocznej i tylnej krawędzi kości piszczelowej

witam tydzień temu podczas upadku złamałam kostke boczną i tylną krawędź kości piszczelowej i mam zalożoną szynę i co ydzień mam zgłaszać się na kontrol i w tym tyg podobno założą ,i gips na 4 - 5 tyg .przyjmuję zasrzyki FRAXIPARYNE i tabl CYCLO 3 FORTE. mam pytanie jak długo trwa dojscie do sprawnosci,kiedy moge używac tej nogi, stawac na nia itp oraz czy mozliwe jest zamiast gipsu zalozenie ortezy . potrzebuje szybko wrocic do sprawnosci i dodatkowo nadmienie ze jest osoba z otyłoscia .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety na te odpowiedzi najlepiej odpowie lekarz prowadzący ponieważ zna dokładnie historię choroby i zakres urazu i możliwości powyższego leczenia. Pozdrawiam