Powrót do sprawności po zszyciu ścięgna prostownika

witam,8 tygodni temu po wypadku przeszłam operacje zszycia ścięgna prostownika palca wskazującego prawej dłoni,założono szyne na całą dłoń łącznie z palcami do łokcia początkowo na 6 tygodni,po 4 tygodniach zdjęto szynę dłoń była spuchnięta i zaczerwieniona od strony wewnętrznej,od 3 tygodni ćwiczę palce i nadgarstek,udaje sie zacisnąćmiałam 8 zabiegów magnes,prądy,laser,dłoń jest jeszcze trochę spuchnięta kolor coraz bardziej zbliżony do ręki zdrowej,mam pytanie kiedy wrócę do pełnej sprawności

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, to kwestia indywidualna, prosze ćwiczyć i sie rehabilitować, tylko to przyspieszy powrót do zdrowia. Pozdrawiam