Powrót do stosowania Asertinu

Czy mogę ponownie zacząć leczenie asertinem? Lek odstawiłam w sierpniu po ok 4 miesiącach stosowania i wszystkie moje objawy ustąpiły. Teraz jednak powracają. Czy mogę znów zacząć go stosować?

Po raz kolejny okazuje się, że nie należy pochopnie odstawiać leków przeciwdepresyjnych po uzyskaniu poprawy samopoczucia. Objawy szybko wracają, jeżeli leczenie nie jest kontynuowane przez co najmniej rok.