Powrót do treningów i dieta po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam :) W Pt w zeszłym tyg miałam laparoskopowe usuniecie pęcherzyka zółciowegoChcialabym zapytać kiedy mogę powrócić do treningów domowych,typu cardio,areobowe,pilates ? Drugie pytanie jak z ta dieta wygląda co zakazane a co nie,czy można kawe pić,i jak długo trzeba stosować dietę ?

Na wszystkie te pytania odpowie lekarz operujący. Ja mam za malo danych o stanie pęcherzyka , przebiegu zabiegu itp. - nie moge wiec wypowiedziec sie , zż