Powrót do współżycia po poronieniu w 17. tygodniu

Witam serdecznie.Niedawno stracilam synka w 17 tyg ciazy.Po jakim czasie mozemy wrocic do wspolzycia ?i zaczac sie starac o nastepne dziecko?pozdrawiiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem, który prowadził Pani ciążę. Odpowiedź na Pani pytania możliwa jest bowiem tylko po dokładnej analizie danych klinicznych.