Powrót miesiączki po 2 latach systemu CONTI

Witam czy mozliwy jest powrót miesiaczki po 2 latach brania systemu CONTI mam 48 lat kłopoty zaczeły sie jak miałam 42 lata na skutek silnych przezyc emocjonalnych bardzo duzy długotrwały stres czy teraz jast mozliwe ze nerwy sie uspokoiły i powrócił okres na wizyte jestem umówiona dopiero po Nowym Roku a 20 dni temu tez krwawiłm . Boje sie co to moze byc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią powrót krwawień zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki. Teoretycznie może być to powrót "miesiączki", ale może być to także objaw schorzeń ginekologicznych, w tym nawet nowotworów. Proszę zatem nie zwlekać z wizytą u specjalisty ginekologa.