Powrót moczu u jednej nerki u płodu a częste przeziębienia

Gdy corka byla w ciazy stwierdzono iz dziecko ma wade polegajaca na powrocie moczu u jednej nerki.Wnoczka urodzila sie zdrowa.Wpierwszym roku w ogole nie chorowalana na nic.Potem pojawil sie najpierw katar ,przeziebienie.Ma 2 i pol latka i od kilku miesiecy pojawily sie przeziebienia katar goraczka leczone.Obecnie bardzo czesto biegunki,wymioty,po ktorych ma czerwone punkciki na buzi,brak apetytu,blada buzia, i zaczela niewyraznie mowic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis wskazuje na występowanie mnogich niecharakterystycznych objawów. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.